PLOTER

Shitet nga: Albin 03 Sht 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Mutoh Spitfire Extreme 90" i perdorur i konservuar, me kokat te reja te pa perdorura, gjersia e printimi 2.47 Ml gjatesi 100 Ml
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim