Okazion shiten makineri druri per arsye mbyllje

Shitet nga: Saimir 02 Maj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Okazion shiten makineri druri per arsye mbyllje bisnesi . shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti kerkoin te interesuarit . dhe ne cemim teper mir dhe te diskutushem . Shitet makineri me 5 procese plan grose tripan qe cepon brava dyersh dhe cdo lloi cepimi frez dhe karrel karreli pret 120 cm por shinen e ka te cmontusheme qe mund ti cosh shin qe te presi deri ne 365 cm . makineria esh e paisur me lule freze me disqe freze dhe shum disqe per karrel . Sharr shirit . kompresor . frez . Tripan zinxhirr per hapje e bravave . Pivisier qe ngjit tenie per buzet e melaminit apo emdiefit . Tripan qe cepon brava dyersh dhe cdo lloi cepimi . Tripan per cepim kanatash . Pres mekanike per te presuar dyer . Dhe tetera veglat e dores kacavida matrapik seg disk dore frez dore tripan kacavida disk qe pret 45 grad morseta cdo gje te interesuarit te kontaktoin ne numrin e tel 0692590595 ju faleminderi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim