Mikroskop gjerman

Shitet nga: Enver 26 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
I ardhur nga gjermania i ri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim