Makineri prodhimi per materiale plastike

Shitet nga: BILO 25 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri prodhimi per materiale plastike

makineri per prodhim objektesh plastike deri ne 120 gram

tipi makinerise me injeksion

punon te gjitha llojet e plastikave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim