Makineri Paketimi

Shitet nga: Makineri Paketimi 04 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri Paketimi per fruta te thata. Marka Hamak Boss.Kapaciteti 40 pako/min .
Paketim 80gr dhe 100 gr. Ne gjendje te shume te mire. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim