MAKINERI

Shitet nga: AMARILDO 15 Gush 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes nje makineri per mobileri.Makineria eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.Ka tre funksione :gonjaster disk para disk freze plan krose trapan krahu haper 240.Modeli CU 410.Cmimi 5000 eur i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim