Gjenerator

Shitet nga: Arben 29 Nën 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
marka John deere kw 80 si i rri ne gjendje pune te shkelqyer vit prodhimi 2012 shum pak e perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim