Centrifug, Separator Pieralisi per fabrik vaji

Shitet nga: xxxx 03 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Centrifuge Pieralisi manuale e perdorur ne gjendje pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim