Frigorifer banak

Shitet nga: aldo 25 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Fier
frigorifer banak ne gjendje perfekte 2.50m i gjate dhe 1.30m i gjere me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim