Lokal ne fier lagja apollonia

Shitet nga: niku 13 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Fier
Hapësirat : Të tjera
shitet lokal ne fier lagja apollonia pran stacionit te trenit,lokali eshte modern dhe ne gjendje pune,lokali eshte 51 metra katror,,te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit,,faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim