Kapanon Magazine + Toke ne Fier

Shitet nga: Shpetim 25 Sht 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Hapësirat : Të tjera
Shes ose jap me qera nje magazine 450m2 me zyra dhe nje lokal te vogel.
Magazina eshte ndertim modern dhe gjendet ne Portez Fier.

Mund te kontktoni vetem ne cel.0697579372 ose 00393407200170
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim