Shitet dyqan ne qender te Fierit!

Shitet nga: arber 09 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Adresa: Bulevardi ''Jakox Xoxa''
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fier
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqani ndodhet ne bulevardin ''Jakox Xoxa'' perballe fotostudio Rinia
Dyqani ka nje pozicion shume te favorshem ne qender te pedonales se Fierit.
Dyqani eshte me qera me kontrate afatgjate!
Cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim