PIK KARBURANTI RRUGA KRYESORE LEVAN FIER

Shitet nga: .... 18 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET PIK KARBURANTI NE RRUGEN KRYESORE LEVAN FIER KM 8, OBJEKTI DISPONON 2500 METER KATRORE TOK SHESH NDERTIMI ,ME DOK TE RREGULLTA,DHE ME CERTIFIKATE PRONSIE , NDERTESA 3 KATE ,KATI I PARE BODRUME 200 METRE KATRORE,KATI I 2 LOKAL DHE FASTE FOOD ME 2 WC ME SIPERFAQE 150 METRA KATROR,KATI I 3 APARTAMENTE BANIMI ME KUSHTE BASHKOHORE ME SIPERFAQE 140 METRA KATRORE ME 2 WC, SUPER I KOMPLETUARE ,LAVAZHO 2 WC PERJASHTA, IMPJANT GAZI ,PARKING ,KAPACITETI I DEPOZITIMIT 80 000 MIJ LITRA ME 4 DEPOZITA, OBJEKTI NDODHET VETEM 700 METRA LARG QENDRES SE BANUARE ,,,,,,,,,, AKTUALISHTE BIZNESI ESHTE I DHENE ME QERA TE KOMPANIA GEGA OIL , TOTALI 2500 METRA SHITET 270 EURO METRI KATRORE...............
ADRESA: FIER ( LEVAN ) KM 7 GEGA OIL.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim