Dyqan prej 60m2 ne Fier

Shitet nga: Dyqan 28 Shk 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Fier
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan kati 2 ne fier , lagjja 29 nentori ball per ball pasticeri pelikanit. Dyqani eshte me banjo brenda... Dhe ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar mbi Eco market .Me fasade xhami nga rruga kryesore. Cmimi shitjes 65.000 €uro Me qera 200.000 mi lek te vjetra ne muaj...preferohet me kontrate te gjate.

OSE NDROHET ME APARTAMENT NE FIER + DIFERENCA NGA ANA E BLERESIT.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim