Dyqan prej 32 m2 ne Fier

Shitet nga: MARKELIANO 24 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Fier
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
tek lagja apollonia ngjitur me shkollen(BOTA E DITURIS)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim