Dyqan ne qender te Fierit

Shitet nga: arold 02 Gsh 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Fier
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan 50m katror ne qender te Fierit.Dyqani ndodhet ne bulevardin ''Jakov Xoxa'' perball fotostudio ''Rinia''
Dyqani eshte i hipotekuar dhe ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim