2 dyqane ne Fier

Shitet nga: deni-auto 02 Krr 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Okazion shiten 2 dyqane ne Fier per arsye emigrimi .
Te dyja jane ne rruga kryesore prane bankes intesa san paolo . Sip. 83 me dokumenta te rregullta. Kontaktoni me pronarin qe ndodhet perkohesisht ne Shqiperi per te negociuar 0682135665 faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim