Magazine me qera ne Fier

Shitet nga: bushi 22 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Hapësirat : Depo
jepet me qira magazina 250 m2 me piste 500 m2 te shtruar me beton . Magzina ka 1 banjo dhe 1 zyre , per me shume nga kontaktoni ne nr e telefonit .0695435675 / 068208556. Magazina ndodhet afer shinave te trenit te azotikur rruga nacionale Fier/VLOR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim