Magazin 600m2 truall 2000m2

Shitet nga: artan 11 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Hapësirat : Depo
magazina eshte 600 meter katror truall dhe 2000 meter katror tok e lire shitet ose jepet me qera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim