VW Sharan 2002 & Ford Galaxy 2002

Shitet nga: Musa 06 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Shitet freksjoni per volkswagen sharan 2002.Eshte i paperdorur i sapoardhur nga Gjermania!Freksjoni eshte SET.
Dics,Specidisc,si dhe kusheneta .Per me teper informacion shikoni fotot.Freksjoni eshte origjinal gjerman.
Mund te kontaktoni dhe ne gmail ->fxhemaj@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim