Metrazhe tapiceri auto

Shitet nga: ATS GROUP 02 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Copa per tapicerin e makinave ! Copa tavani me shume lloj ngjyrash .
shitje me shumice dhe pakice per tapicier . copa me push dhe pike !
Cmime konkuruese ne treg
Cel: +355697555290/+355696520427
Viber/Whats'ap
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim