Kseno per te gjitha makinat h7, h1, h11, h3,h4-3..

Shitet nga: olti 22 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Sete permbajn 2 paketat dhe 2llanbat. Cmimi eaht I njejt per te gjith llojet e llambave pervec h4-3 qe esht 29€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim