Cader Per Kamion

Shitet nga: xxxx 16 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Mushama Per kamion . gjatesia 6.20m gjeresia 2.40m dhe lartesia 3m mbulesa eshte me te gjitha aksesoret tubo mbajtese te cilat jan xingato . Eshte shume e paster pa asnje te care . Cmimi 350 euro .
Cel:0695430401
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim