Xhama per ML 164

Shitet nga: Denis Kanani 22 Maj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR   215 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Kam per te shitur xhamaT E PASEM per ML 164 :
Normal , i ka pasur nje ML e 2010 ,
xhamat nuk kane asnje gervishtje apo thyerje .
cmimi 15000 leke te reja ose 110 Euro
cel 069 444 6226
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim