XHAM I PARE GOLFI 4- i zi - ORIGJINAL- -02

Shitet nga: WV -Passat 10 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Xhami pare i zi origjinal per golf 4
Cmimi 150 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim