Parakolp golf 5 gt gti

Shitet nga: Juli 22 Nën 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shese parakolp golf 5 gti gt sport. Pershtatet per cdo lloj golf 5.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim