Mbrapakolp mistubishi l200

Shitet nga: bexhet 31 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet mbrapakolp mitsubishi l200 inoks cmimi 100 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim