Fenera maserati 2010

Shitet nga: autoservis 29 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes nje cift fenerash maserati viti 2010,gjithashtu dhe stopat mbrapa
xhamat e dyerve te ferrarit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim