BORDURA PLASTIKE.ANSORE PER GOLF 5 GTI R32

Shitet nga: JULI Sot 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHESE BORDURA PER GOLF 5 GTI ,R32 ,PERSHTATEN PER CDO LLOJ GOLF 5.BORDURAT ORGJINALE PLASTIK .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim