POMP + INJATOR + TURBO + KOMPRESOR KONDICIONERI

Shitet nga: Myzo 16 Krr 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
POMP .INJATOR. TURBO .KOMPORESOR KONDICINOERI PER FORD MONDEO. DHE FORD TRANSIT .DI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim