Kit Freksio Ford Fokus Motor 2.0 Benzine 2007~2011

Shitet nga: Ford Dje 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

360 EUR   400 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet kit freksioni origjinal per Ford Fokus te vitit 2007~ 2011 !Motorr 2.0 ( Benzine + GPL ) ! Kiti Freksionit eshte origjinal ,i kompletuar dhe ne gjendje shume te mire ! Eshte i hequr nga makina me 120 mije km !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim