Kit Freksio Ford Fokus 2007/2011motor2.0(Gpl+Ben)

Shitet nga: Ford Sot 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

360 EUR   400 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet kit freksioni origjinal per Ford Fokus 2007 /2011! Motorr 2.0 Gpl+Benzine)! Kiti Freksionit eshte origjinal ,i kompletuar dhe ne gjendje shume te mire ! Eshte i hequr nga makina me 120 mije km !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim