Injektor Elek F Fokus motor 200 (Benx+GPL) 2007~11

Shitet nga: Ford Dje 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten ne bllok te 4 Injektoret elektrik per ford fokus Motor 200 ,( Benzine + GPL ) te vitit 2007~ 2011 ! Injektoret jane ne gjendje shume te mire jane hequr nga motorri me 120 mije km ! Jepen me prove dhe garanci !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim