Injator Elektrik Ford Fokus 2007/2011(GPL+Benzin )

Shitet nga: Ford Sot 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten 4 Injator elektrik per ford fokus 2007/2011 ,Motor 2.0 ,gaz benzine te fabrikes ! Injatoret jane ne gjendje shume te mire jane hequr nga motorri me 120 mije km ! Jepen me prove dhe garanci !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim