Fener te rinj per benc evo

Shitet nga: olti 10 Qer 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten 2cop fener per evo me angel ayes. cilsi e mir orodhuar ne taivan. tregtojm dhe stopa e llamba kseno per te gjitha llojet e makinave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim