shes Kasetofon makine pioneer origjinal me bluto..

Shitet nga: tori 04 Tet 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
kasetofon origjinal pioneer shitet ose nderohet me kasetofon me usb çmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim