mp3 - player

Shitet nga: ATS Group 26 Nën 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet player mp3/fm/sd/usb
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim