Kasetofon origjinal pioneer

Shitet nga: tori 13 Sht 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
kerkoj ta nderroj me kasetofon me usb
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim