Kasetofon JVC

Shitet nga: Flori 17 Sht 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
sjitet kasetofon JVC mp3,radio.ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim