KERKOJ SI KJO APARATURA GOLF 5 MP3

Shitet nga: JULI 03 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
KERKOJ TE BLEJ SI KJO APARATURA MP3 PER KASETAFON ORGJINAL VW GOLF 5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim