Goma kamioni 9 x 22.5

Shitet nga: gomisti 09 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiteten goma 9 x 22.5 ne gjendje te mire per me shume tel ne nr e tel 0692248554
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim