Goma -11

Shitet nga: agron 17 Tet 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te ardhura nga gjermania me disqe hekuri 20%te perdorura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim