GOMA +DISQE 195 60 15 PER ROVER 45

Shitet nga: kesi 11 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 4 GOMA BASHK ME GJITH DISQE 195 60 15 ORGJINAL PER ROVER 45 TE VITIT 2002 SHITEN TE KATRA PER 130€.
CMIMI I PADISKUTUSHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim