Disqe origjinale Mercedes EVO nga Gjermania

Shitet nga: deni-auto 20 Tet 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe te sapoardhur nga Gjermania me gjithe goma te pa montuar ne Shqiperi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim