Disqe alumini origjinal B klasi

Shitet nga: Luli 30 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe origjinal B klasi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim