Disqe BMW nr 18 . Gomat e reja.

Shitet nga: Visi 16 Krr 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe Bmw nr 18 . Ne gjendje shume te mire gomat e reja. Disqe sportiv.
Cmimi 300 euro
Cel-0694248375
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim