Disqe BMW nr 17 . Ne gjendje shume te mire.

Shitet nga: Visi 16 Krr 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe Bmw nr 17 gomat te mira .ne gjndje shume te mire. Cmimi 300 euro
cel-0694248375
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim