Disqe Audi A4 nr 16

Shitet nga: Visi 16 Krr 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe Audi A4 nr 16 pa goma. Ne gjendje shume te mire.
Cmimi - 150 euro
Cel-0694248375
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim