Disqe 16 me goma

Shitet nga: Nertil 13 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe 16 me gjith goma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim