4 disqe orgjinal smart r15

Shitet nga: smart 05 Jan 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 EUR   35 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe hekuri orgjinal Smarti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim